Мерапрыемства

Пра што кажуць зоркі

Філіял "Музей Дом Ваньковічаў"

9 ліпеня 2022 года а 16-й гадзіне ў Музеі “Дом Ваньковічаў. Культура і мастацтва першай паловы XIX ст.” будзе праходзіць сустрэча з астролагам, прадстаўніком авестыйскай школы астралогіі – Анжалікай Шэставец

Падчас сустрэчы вы даведаецеся пра бягучы момант часу з пазіцыі астралогіі, пра галоўныя астралагічныя з’явы 2022 года: зацьменні, важныя транзіты планет; пра знакавыя гістарычныя падзеі ў Год гістарычнай памяці скрозь прызму астралогіі і пачуеце прагноз па знаках задыяка. У працэсе мерапрыемства вы зможаце атрымаць адказы на пытанні, якія вас цікавяць. А таксама ўсе ахвочыя будуць мець магчымасць атрымаць індывідуальны астралагічны экспрэс-прагноз.

Кошт білета – 8 руб.

У кошт уваходзіць таксама наведванне пастаяннай экспазіцыі музея і часовых выстаў.

• Мінск
    вул. Інтэрнацыянальная, 33А